BI-OIL TELOVÉ MLIEKO

Je unikátne vďaka svojmu vysoko hydratačnému zloženiu a ultraľahkej konzistencii. Obsahuje 42 % olejových zložiek, čo je dvakrát viac ako bežné telové mlieka a vstrebáva sa tak dobre, že sa po jeho použití môžete ihneď obliecť.

Pred použitím pretrepte!

Kombinácia prelomovej ľahkosti a vysokého obsahu oleja

Telové mlieka sú vo všeobecnosti veľmi obľúbené, pretože sú ľahké a ľahko sa vstrebávajú. Pre svoju ľahkosť sú však zvyčajne menej účinné ako krémy alebo telové maslá. Tie lepšie hydratujú, ale ťažšie sa rozotierajú a ešte ťažšie vstrebávajú. Bi-Oil Telové mlieko je veľmi účinné vďaka svojmu jedinečnému zloženiu, ale zároveň je to najľahšie telové mlieko, aké bolo doposiaľ vyrobené. Pred uvedením výrobku na trh spoločnosť Bi-Oil vykonala množstvo klinických štúdií a dermatologických, spotrebiteľských a laboratórnych testov, ktoré potvrdili vynikajúce vlastnosti tohto inovatívneho produktu.

Bi-Oil Telové mlieko bolo vyvinuté na výživu a hydratáciu pokožky a na udržanie jej prirodzenej rovnováhy. Vďaka svojmu zloženiu dodáva pokožke potrebné lipidy, ktorých obsah môže klesať v dôsledku častého umývania, extrémneho počasia alebo klimatizácie. Produkt sa vyznačuje veľmi ľahkou textúrou, ktorá sa ihneď vstrebáva do pokožky a zanecháva ju hodvábne jemnú.

Zloženie:

V kozmetike sa používa pre svoje hojivé účinky, hydratačné vlastnosti a účinné pôsobenie proti predčasnému starnutiu pokožky.

Má vynikajúce protizápalové účinky a vlastnosti, ktoré pomáhajú pri obnove narušenej kožnej bariéry. Tá sa prejavuje vo forme ekzému alebo akné.

Má regeneračné účinky a používa sa na ošetrenie citlivej, poškodenej alebo spálenej pokožky. Je veľmi účinný v boji proti drobným kožným infekciám, vyrážkam a povrchovým podráždeniam.

Podporuje tvorbu nového kolagénu a zlepšuje vzhľad pokožky poškodenej UV žiarením. Pomáha zvyšovať pružnosť a vyhladzuje jemné linky a vrásky.

Prináša pokožke celý rad výhod. Pôsobí najmä ako antioxidant, ktorý spomaľuje starnutie pokožky a chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Vitamín E má pozitívne účinky na proces hojenia rán a zvyšuje obsah vlhkosti v epiderme (najvrchnejšej vrstve pokožky), vďaka čomu je pokožka jemnejšia a hladšia na dotyk.

Známy tiež ako kyselina linolová, je omega-6 mastná kyselina, ktorá má regeneračné a hydratačné vlastnosti a je nevyhnutná pre normálne fungovanie zdravých kožných buniek.

Vlastnosti:

  • Pomáha zlepšiť vzhľad suchej pokožky

  • Hydratuje pokožku a posilňuje kožnú bariéru

  • Veľmi rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pokožku mastnou

  • Nekomedogénny
  • Vhodný na citlivú pokožku

Pred použitím pretrepte!

Jednotlivé zložky emulzie sú spojené tak ľahko, že ak sa telové mlieko nepoužíva dlhší čas, zložky sa od seba oddelia a olej vytvorí na povrchu tenkú vrstvu. Jemným pretrepaním pred použitím sa olejová vrstva rozptýli späť do telového mlieka a všetky vrstvy sa opäť spoja. Preto nezabudnite: Pred použitím pretrepte!

*Na obrázku je znázornená tenká vrstva oleja, ktorá sa tvorí na povrchu produktu.

Naše produkty

6001159129493_Bi-Oil_Telove_mleko_175ml_lahev

Bi-Oil Telové mlieko 175 ml

Zoženiete v obchodoch
dm, 101 drogerie, Dr. Max, Benu

6001159129509_Bi-Oil_Telove_mleko_250ml_lahev

Bi-Oil Telové mlieko 250 ml

Zoženiete v obchodoch
dm, 101 drogerie, Dr. Max, Benu