Bi-Oil Ošetrujúci olej

Bi-Oil Ošetrujúci olej pomáha vylepšiť vzhľad jaziev, strií a nerovnakého odtieňa pokožky. Je tiež vysoko efektívny pre starnúcu a dehydratovanú pokožku.

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE PRE VAŠU POKOŽKU

Jazvy sú výsledkom nadprodukcie kolagénu v mieste rany. Prechádzajú síce mnohými zmenami, ale majú trvalý charakter. Bi-Oil Ošetrujúci olej pomáha zlepšiť ich vzhľad, nikdy ich ale nemôže úplne odstrániť.

Bi-Oil Ošetrujúci olej by mal byť do jazvy vmasírovaný krúživými pohybmi 2× denne a to po dobu minimálne 3 mesiacov. Bi-Oil Ošetrujúci olej aplikujte až potom, čo sa rana zahojí, a nepoužívajte ho na poranenú pokožku. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.

Ak telo rastie rýchlejšie ako pokožka, koža sa natrhne a vytvorí sa jazva. Tieto jazvy sú na pokožke viditeľné ako strie. Strie sú trvalého charakteru, a hoci Bi-Oil Ošetrujúci olej vylepšuje ich vzhľad, nikdy ich úplne neodstráni.
Náchylnosť k tvorbe strií je odlišná. K náchylným patria tehotné ženy a ľudia, ktorí posilňujú alebo rýchlo priberajú na váhe. Týká sa o tiež dospievajúcich detí, ktoré prechádzajú rychlým rastom.

Bi-Oil Ošetrujúci olej by mal byť do strií vmasírovaný 2× denne krúživými pohybmi po dobu minimálne 3 mesiacov. Počas tehotenstva by mal byť aplikovaný už od 1. trimestra na oblasti náchylné k vzniku strií (brucho, prsia, spodná časť chrbta, boky, zadok, horná časť stehien). Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.

Nezjednotený odtieň pokožky vzniká, keď telo produkuje príliš málo melanínu. To môže byť spôsobené vnútornými príčinami (napr. nadmerné vystavenie slnku) alebo vnútornými príčinami (hormonálne výkyvy v tehotenstve, alebo menopauze, užívanie perorálnej antikoncepcie). Bi-Oil Ošetrujúci olej pomáha zlepšiť vzhľad pokožky, ktorá má nezjednotený odtieň.

Bi-Oil Ošetrujúci olej by mal byť 2× denne aplikovaný na na zasiahnutú oblasť po dobu minimálne 3 mesiacov. Bi-Oil Ošetrujúci olej neobsahuje slnečný ochranný faktor. Opaľovacie mlieko aplikujte až po tom, čo sa Bi-Oil Ošetrujúci olej úplne vstrebe. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.

Vráskavá pokožka, bežne spájaná so starnutím, je prevažne spôsobená oslabením kolagénového a elastinového podporného systému v pokožke. Bi-Oil Ošetrujúci olej obsahuje veľké množstvo zložiek, ktoré robia pokožku poddajnú, hebkejšiu, jemnejšiu a pružnejšiu, čím sa redukuje jej vráskavý vzhľad. Bi-Oil Ošetrujúci olej takisto hydratuje, čo zlepšuje textúru, tón a vzhľad jemných vrások.

Bi-Oil Ošetrujúci olej by mal byť 2x denne aplikovaný na postihnutú oblast. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.

Na povrchu pokožky sa nachádza neviditeľná mazová vrstva, ktorá pôsobí ako bariéra zabraňujúca strate vlhkosti z pokožky. Vo veľmi suchom prostredí táto lipidová vrstva často nie je schopná svoju funkciu plniť, a vlhkosť z pokožky uniká. Denné kúpanie či sprchovanie to môže ešte zhoršiť, keďže účinky mydla a vody lipidovú vrstvu odstraňujú. Bi-Oil Ošetrujúci olej pokožke dopĺňa prirodzenú mazovú vrstvu, čím pomáha obnoviť jej funkciu zadržiavanie vlhkosti.

Bi-Oil Ošetrujúci olej by mal byť aplikovaný 2× denne. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.

TESTOVANIE

Jazvy
92%

92% osôb po 8 týždňoch zaznamenalo vylepšenie vzhľadu svojich jaziev.*

* proDERM inštitút pre aplikovaný dermatologický výskum, Hamburg, Nemecko, 2010

Starnúca pokožka
89%

89% osôb zaznamenalo po 12 týždňoch zlepšenie celkového vzhľadu dekoltu, spodnej časti nôh a rúk.*

* Thomas J. Stephens & partneri, Inc., Texas, Spojené štáty americké, 2011

Strie
100%

100% ľudí zaznamenalo po 8 týždňoch zlepšenie vzhľadu už existujúcich strií.*

* proDERM inštitút pre aplikovaný dermatologický výskum, Hamburg, Nemecko, 2010

Nezjednotený tón pokožky
93%

93% účastníkom výskumu sa v priebehu trvania štúdie po 6 týždňoch zlepšil vzhľad pleti, ktorá má nezjednotený tón pokožky*

* Fotobiologické laboratórium lekárskej univerzity v Juhoafrickej republike, 2005

Naše produkty

B113119_Bi_Oil_60_ml_CZ_699_Kc_lahev_SK

Bi-Oil Ošetrujúci olej 60 ml

Zoženiete v obchodoch
mojadm.sk, 101 drogerie, Dr. Max, Benu

B113119_Bi_Oil_125_ml_CZ_699_Kc_lahev_SK

Bi-Oil Ošetrujúci olej 125 ml

Zoženiete v obchodoch
mojadm.sk, 101 drogerie, Dr. Max, Benu

B113119_Bi_Oil_200_ml_CZ_699_Kc_lahev_SK

Bi-Oil Ošetrujúci olej 200 ml

Zoženiete v obchodoch
mojadm.sk, 101 drogerie, Dr. Max, Benu

Zloženie

Zloženie je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov suspendovaných v olejovej báze. Obsahuje prelomovú ingredienciu PurCellin Oil™, ktorá mení celkovú konzistenciu zloženia a vďaka ktorej je olej ľahký a nemastný, čo spôsobuje, že sa vitamíny a rastlinné extrakty ľahko vstrebávajú.

Skúsenosti zákazníkov

„Moju dcéru pohrýzol pes a ostala jej jazva na tvári. Skúsili sme všetky možné výrobky, krémy aj masti, ale jazva zostávala červená a veľmi nápadná aj po viac ako dvoch rokoch. Po troch mesiacoch dôsledného používania Bi-Oil Ošetrujúceho oleja je jej jazva rozhodne menej viditeľná! Teraz aj ja denne používam Bi-Oil Ošetrujúci olej na vrásky, čierne bodky a suchú pokožku spôsobenú prílišným lyžovaním. Vďaka za vynikajúci produkt, ktorý skutočne pomáha.“

Leanne Rowntree

„Bi-Oil som si vybrala z rozmaru pri návšteve v lekárni. Výrobok funguje. Mám 47 rokov niekoľko strií, pár starých vyblednutých jaziev a tmavé vačky pod očami. Používaním Bi-Oil Ošetrujúceho oleja sa vzhľad strií zlepšil, vačky sú menej viditeľné (teraz neustále dostávam komplimenty, ako mlado moja tvár vyzerá) a jazvy tiež vyzerajú oveľa lepšie. Bi-Oil Ošetrujúci olej si budem kupovať aj naďalej. Funguje.“

Phenix Hall

„Musím priznať, že som tehotenstvo naozaj milovala. Strií som sa veľmi bála – moje prsia boli obrovské. Pribrala som 18 kilogramov a to všetko do oblastí pŕs a bruška. Bála som sa, pretože keď som mala 15 rokov, objavili sa mi malé strie, takže som si myslela, že som na nich náchylná. A strie som nechcela, kto by ich tiež chcel ?! Preto som sa doslova zahaľovala do Bi-Oil Ošetrujúceho oleja a on fungoval! Nepribudli mi žiadne viditeľné strie! Navyše som si všimla rozdiel vo vzhľade tých starých a tie mám už 15 rokov!“

Dionne s Georgio

„Bi-Oil Ošetrujúci olej ma úplne prekvapil! Nikdy predtým som ho nepoužívala, bol mi doporučený na zjednotenie odtieňa mojej pokožky a som nadšená! Po 4 týždňoch použivania je pokožka tváre omnoho krajšia a žiarivejšia. Stále nemôžem uveriť výsledku, nakoľko ani drahé krémy nemali tak skvelý účinok. Bi-Oil Ošetrujúci olej je môj najobľúbenejší a odporúčam ho všetkým svojim priateľom.“

Jodie Peckittová

„Jednou z vecí, o ktorej sme s mojimi kamarátkami obšírne diskutovali, boli strie – keď ich raz máte, sú tam nadobro! Používala som Bi-Oil Ošetrujúci olej v priebehu celého dňa, ráno, na obed a večer… vlastne som ho od Liamova narodenia neprestala používať. Keď teraz čakám dvojčatá, chystám sa ho používať viac než kedykoľvek predtým! Príjemné je tiež, že nie je mastný – môžete ho naniesť, okamžite sa obliecť, a nezašpiní vám odev. Neviete si predstaviť, koľkým priateľom a členom rodiny som o Bi-Oil Ošetrujúcom oleji rozprávala!“

Tracy s Liamom

„Bi-Oil Ošetrujúci olej nesklamal. Sama na sebe som pri pravidelnom použivaní spozorovala zosvetlenie fľakov a jaziev po popáleninách od oleja. Najviac ale pomohol mojej dcérke — pri tom ako rastie, jej akosi prirýchlo narástli prsia, koža sa nestíhala prispôsobiť a škaredo popraskala. Po mesiaci natierania bolo vidieť malú zmenu. Teraz na konci natierania je výsledok perfektný, strie už skoro nie je vidieť. Normálne sa jej to posťahovalo. Bi-Oil je vhodný naozaj pre všetky vekové kategórie, starší ľudia si určite prídu na svoje. Krajšia, napnutejšia, pekne hydratovaná pleť i dekolt bez farebných fľakov a vrásiek určite stojí za to.“

Nikki2201